Avangarde Yemek Odaları - Tibasin Mobilya Blog Sayfası inegöl Bursa

Avangarde Yemek Odaları

Avangarde Yemek Odaları

Avangarde yemek odaları , klasik tarzı modern çizgilerle harmanlayarak görkemli bir görüntü sunan mobilyalardır. Klasik çizgilerin ağırlıklı olduğu bu yemek takımı, zarafet ve ihtişamlı bir görüntü vermektedir. Masası, sandalyesi, aynalı konsolu ve vitrini ile oldukça şık ve nostaljik bir görüntü sunmaktadır. Avangarde yemek odası takımı, sandalyelerinden aynasına kadar klasik çizgilerin modern yapı ile harmanlanarak bir bütün haline getirildiği takımlardır. Avangarde mobilyalar, klasik tarzı modern çizgilerle harmanlamasıyla birlikte son derece otantik ve nostaljik olan ihtişamlı bir görüntü sunmaktadır.

Avangarde Yemek Odalarının Özellikleri Nelerdir?

Avangarde yemek odaları, her şeyden önce klasik çizgileri temel alan ve motiflerin ön plana çıktığı mobilyalardır. Birçok farklı motif içeren bu mobilyalar, çok hassas bir işçilikle işlenmektedir. Bu mobilyanın en temel özelliği, klasik tarzı modern çizgilerle işleyip nostaljik ve ihtişamlı bir görüntü sunmasıdır. Masa kenarlarından sandalye kenarlarına, konsol aynasının motiflerinden vitrine kadar mobilyaların her köşesi işlenmiş olup farklı motifler içermektedir. Avangarde mobilyalar, taşıdıkları desen ve motiflerle ön plana çıkmaktadır. Avangarde mobilyaları diğer mobilyalardan ayıran en temel özellik de, taşımış oldukları zarif ve şık motif ve desenlerdir. Avangarde mobilyaların içerdiği bu motif ve desenler, bulunduğu ortamı son derece ciddi, şık ve zarif bir havaya büründürmektedir.

Avangarde Yemek Odalarının Farklı Yönleri

Avangarde yemek odaları, sahip oldukları klasik çizgileri modern bir görüntü ile sunmaktadır. Bu yemek odası takımının en dikkat çeken farkı, her mobilyanın her köşesinin ince bir işçilikle motifler ve desenlerle bezenmiş olmasıdır. Bu motif ve desenler ile bulundukları ortama son derece ihtişamlı ve göz alıcı bir hava katmaktadır. Görüntüleri ve ortama katmış oldukları ihtişamlı ve görkemli hava nedeniyle, daha çok geniş ve büyük ortamlarda tercih edilmektedir. Avangarde yemek odalarının diğer klasik ve modern çizgideki yemek odalarından en temel farkı da, sahip olduğu dokular ve motifler sayesinde sunmuş olduğu otantik görüntüdür. Avangarde yemek odası takımında, mobilyaların her biri en ince ayrıntılarına kadar hassas bir işçilik ile motifler ve desenler ile işlenmektedir

Benzer İçerikler :


Country Yemek Odaları

851

21 Haziran 2018

Modern Yemek Odaları

1.621

21 Haziran 2018