Bu Bayram Mobilya Yenileme Vakti - Tibasin Mobilya Blog Sayfası inegöl Bursa

Bu Bayram Mobilya Yenileme Vakti

Bu Bayram Mobilya Yenileme Vakti

Ramazan-ı Şerifin son günlerini yaşadığımız şu haftada , pek çok mobilyacı indirimler ve kampanyalı ürünler ile mobilya yenilemeniz için pek çok alternatif sunmakta, önünüze çok seçenek uygun fiyat vermektedir. Bu mobilyaları görmek için çok uzağa gitmenize gerek yok. Tarayıcınızdan www.inegolmobilya16.com adresine girerek tüm indirimde olan mobilyaları görebilir , bütçenize uygun mobilyalar ile bayramda misafirlerinize nezih bir ortam sunabilirsiniz

2018 yılının yarısı ile düğün sezonun açılması arasında kalan Haziran-Eylül ayları arasında mobilya sektörü her kategoride kendine özgü renk ve tonlar ile karşımıza çıkıyor. Peki 2018 yılı trend mobilya ve en çok tercih edilen rengi ne oldu? Birlikte analiz edelim.

İnegöl salon takımları

Kalite ve modernizenin buluştuğu İnegöl mobilya 2018 yılında da karşımıza yepyeni modeller ve huzur veren çizgiler ile bizi karşılıyor. Evinizde İnegöl mobilyanın esintilerini görmek istiyorsanız tibasin mobilyanın dekorasyon fikirlerini seveceksiniz. Özellikle evinizde herkesi karşılayan , gerek misafirleriniz gerek ise ev halkı için sıkça vakit geçirilen alan olan salon takımları , yapımında ve tasarımında büyük ustalık ve alan bilgisinin sindirilmesini ister. 2018 yılı salon takımları nda en trend renkler , geçen yıl çok sık gördüğüz pastel renklerin yanı sıra İskandinav tasarımlar ile  daha canlı tasarımlar ile karşılaşıyoruz.

2018 yılında bu canlılığın yanı sıra siyah renklerin de ara ara kullanıldığı salon takımları da gerçekleşen mobilya fuarlarında alıcısından tam puan aldı. Bunun üzerine hızlanan arge çalışmaları neticesinde sık sık karşımıza siyah ve koyu füme olarak ta adlandırılan antrasit renkler ile muhteşem bir görünüm elde edilmiş oldu. Peki antrasit renk nedir? Bu renk siyahın açığı, taş kömür rengi gibi olan renklerdir. Antrasit kelimesi denilmesi bu renge bir kömür türü olan antrasitten gelir.

Bu renkler ile birlikte gold rengi de 2018 yılı mobilya alanında vazgeçilmez renklerden. Zaman zaman ise bronz ve nitelik metaller ile karşımıza da çıkıyor İnegöl salon takımları. Bej rengi ile beyaz rengin buluşması da İnegöl salon takımları arasında tercih edilen renklerden.

2017 yılında  metal ayak  ve ince kollu mobilyalar tercih edilirken 2018 yılında bunun ahşap ayak ve kalın kollu mobilyalar olarak değiştiğini görmekteyiz. Son zamanlarda trend olan boyalı camlar , mermer ve ahşap ile tamamlanan tasarımlar yine tercih edilenler arasında.

2018 yılına genel bir bakış atarsak 80’li yılların esintilerini görmek mümkün. Toprak tonları, antrasit renkler ile birlikte krem rengini de hemen hemen mobilyalarda görmek mümkün.

2018 yeni trendleri arasında akıllı mobilyalar ve kişiye özel koltuk tasarımlar geliyor. Müzik çaları ve telefon şarj etmek için priz gibi alternatifler de tercih edilen salon takımları arasında.

İnegöl Yatak Odası Takımları

Yatak odaları her yıl trend renkler ile yeni bir soluk alıyor. Bu yılda siyah ve kahverengi renkleri yatak odalarında görmek ile birlikte akıllı yataklar ön plana çıkıyor. Kitap koymak için rafı bulunan, para kasası ve masaj yapma özellikleri gibi bir çok detay barındıran yataklar ile birlikte akıllı katlanır ranzalar genç ve çocuk odaları için tercih ediliyor.

Yatak odaları konforlu bir yatak sunması ve günümüzün güzel geçmesi açısından  çok önemli bir yere haiz olup yatak odaları seçerken rahat ve konforlu olmasına bakmamızda bizim uyku sağlığımız için önemlidir.

Yatak odasında diğer bir dikkat çeken husus ise yatak başlıklarında ki kadife ve taşlı detaylar. Klasik yatakların olmazsa olması kadifeyi 2018 yılında sık sık  görmek mümkün.

Birbirinden şık tasarımlar ve uygun mobilyalar ile her yeni gün yeni model ekleyen tibasin mobilyayı sevecek trendlere ekleyeceksiniz

Benzer İçerikler :


inegöl mobilya 16

1.133

06 Temmuz 2018

İNEGÖL MOBİLYASI

913

21 Haziran 2018

inegöl mobilya Miss Mobilya

1.420

12 Ocak 2019