Country Yatak Odaları - Tibasin Mobilya Blog Sayfası inegöl Bursa

Country Yatak Odaları

Country Yatak Odaları

Yatak odaları çok farklı zevklere ve beğenilere göre dizayn edilebilmektedir. Country yatak odaları, İngiliz tarzını yansıtan, son derece sade ve pastel renkler içeren takımlardır. Country tarzının çok sade oluşu, kullanıldığı ortamın da bir o kadar huzurlu ve şık bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktadır. Modern çizgilerden uzak olmasına rağmen, dokusu ve renkleri nedeniyle çok şık ve sade bir görünümdedir. Yatak odasında country tarzının benimsenmesi ve o şekilde odanın dizayn edilmesi, yatak odanızda bahar esintileri yaşamanızı sağlayacaktır.

Country Yatak Odalarının Öne Çıkan Özellikleri

Country yatak odaları, çiçek desenlerinin, ekose desenlerin açık mavi ve beyaz pastel renklerin, sıklıkla da güllerin kullanıldığı takımları içermektedir. Bu model yatak odalarında işlemeli mobilyalara yer verilmemekte ve mobilyalar mümkün olduğunca doğal haliyle bırakılmaktadır. Bu sadelik, şıklık ve doğallık sayesinde yatak odaları çok daha ferah ve huzurlu bir ortama bürünmektedir. Mavi ve beyaz ağırlıklı pastel renklerin, çiçeklerin ve ekose desenlerin bulunduğu country tarzında dizayn edilmiş yatak odaları, her sabah çok daha pozitif bir şekilde uyanmanızı da beraberinde getirmektedir. Eski zamanlarda bilinen köy evlerini, pastel renkler ve doğadan çizgilerle süsleyerek country tarzı ortaya çıkarılmaktadır. Bu sayede eski köy evlerinin nostaljik yapısı kullanılırken, sade ve şık modern çizgilerle de bu nostaljik havaya yeni bir görüntü kazandırılmaktadır.

Country Yatak Odasını Neden Seçmeliyim?

Yatak odalarını country tarzında dekore etmek isteyen kişiler için çok şık alternatifler bulunmaktadır. Country yatak odaları, özellikle ferah ve huzurlu bir görüntü vermelerinden dolayı, küçük olan ve gün ışığını az alan odalarda öncelikli olarak tercih edilmektedir. Sahip olduğu açık pastel renkler ile odanız olduğundan daha aydınlık ve ferah görülecektir. Aynı zamanda yatak odaları, country tarzının içerdiği doğa dokuları, çiçekler ve ekose desenler ile çok daha sade bir görünüme kavuşacaktır. Country tarzının bu sadeliği ve ferah hissettirici görüntüsü, yatak odası her ne kadar küçük olursa olsun ya da az ışık alırsa alsın, yatak odanızın bambaşka bir görüntüye ve havaya sahip olmasını sağlayacaktır.

Benzer İçerikler :


Modern Yatak Odaları

2.930

21 Haziran 2018