Country Yemek Odaları - Tibasin Mobilya Blog Sayfası inegöl Bursa

Country Yemek Odaları

Country Yemek Odaları

Son derece modern, şık ve sade bir görüntüye sahip olan country yemek odaları, sadeliği seven kişilerin tercih edebileceği çok şık yemek odası takımlarıdır. Country tarzı olan işlemesiz sade mobilyalar, açık mavi ve beyaz başta olmak üzere pastel renkler ile bulundukları ortamı olduğundan daha ferah ve huzurlu göstermektedir. Country tarzı, diğer tüm mobilyalara göre en sade görünüme sahip mobilyalardır. Gösterişten ve şatafattan uzak bir görüntü veren country tarzı mobilyalar, sadeliği, şıklığı ve ferahlığı bulundukları ortamda hissettirmektedir.

Country Yemek Odalarının Özellikleri Nelerdir?

Country tarzı sadeliği ve doğallığı yansıtan bir dekorasyon tarzıdır. Country yemek odaları, bulundukları ortama sadelik, şıklık ve ferahlık katan mobilyalardır. Bu yemek odalarında bulunan masa, sandalye, aynalı konsol ve vitrin gibi mobilyalar, işlemesiz, motifsiz ve çoğunlukla desensizdir. Tamamen sade bir yapıya ve canlı renklere sahip olan country yemek odası modelleri, sahip oldukları bu sade görünüm ile ortamları son derece ferah bir görüntüye kavuşturmaktadır. Daha çok açık mavi, beyaz ve krem rengi gibi pastel renklere sahip olan country yemek odası modelleri, modern çizgilere sahip olup, sadelikleri ile ön plana çıkmaktadır. Country tarzının en temel özelliği sadeliği ve şıklığı abartısız bir şekilde sunuyor olmasıdır.

Country Yemek Odalarını Farklı Kılan Detaylar

Yemek odaları dendiğinde akla gelen ilk görüntü, ağır ve gösterişli mobilyalardır. Country yemek odaları, bilinen bu tarzın tam aksi özelliklere sahip mobilyalardır. Country tarzını diğer mobilyalardan farklı kılan en temel detay ise, bu tarzın çok hafif, sade, şık ve gösterişsiz olmasıdır. Bu farklılıkları sayesinde kullanıldıkları ortamda ferah ve huzurlu bir görüntü elde edilmesini sağlar. Yemek odası takımının kullanılacağı oda bu sayede olduğundan daha aydınlık, ferah ve şık görünmektedir. Country tarzı, doğanın doğallığından ve renklerinden esinlenmektedir. Evlerini şık ve sade bir tarzda, gösterişten uzak bir şekilde dekore etmek isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Bu tarz yemek odalarında sandalyeden konsol aynasına, masadan vitrine kadar tüm mobilyalar motif ve desenlerden uzak, son derece sade bir yapıdadır.

 

 

 

Benzer İçerikler :


Avangarde Yemek Odaları

522

21 Haziran 2018

Modern Yemek Odaları

1.621

21 Haziran 2018